Duben ve školní družině

V dubnu jsme vyráběli dekorace z přírodních materiálů, hráli kolektivní hry, užívali pěkného počasí na školní zahradě a na Den Země uklidili část obce Librantice. Přidala jsem pár fotek z výletu na otevřený fotbalový trénink.

Fotky jsou ke shlédnutí zde:

https://www.rajce.idnes.cz/zslibrantice/album/duben-v-sd