Duben ve školní družině
V dubnu jsme vyráběli dekorace z přírodních materiálů, hráli kolektivní hry, užívali pěkného počasí na školní zahradě a na Den Země uklidili část obce Librantice. Přidala jsem pár fotek z výletu na otevřený fotbalový trénink.
Fotky jsou ke shlédnutí zde:


