Výlet do ZOO Dvůr Králové

V minulém týdnu jsme se vydali na školní výlet do ZOO Dvůr Králové. Čekal nás den plný zážitků, poznávání zvířat a společné zábavy.

Součástí programu byla také projížďka safari zdejším autobusem, během které jsme měli možnost pozorovat zvířata téměř jako ve volné přírodě. Největší obdiv sklidily žirafy, zebry, antilopy i další africká zvířata.

I když se počasí zrovna nevyvedlo, výlet jsme si všichni moc užili. Domů jsme se vraceli sice trochu zmrzlí, ale plní nových zážitků, zajímavých informací a hezkých vzpomínek.

Foto zde: https://www.rajce.idnes.cz/zslibrantice/album/zoo-dvur-kralove