27. Březen 2018

27.3. proběhl v družině Den knihy- děti si donesly knihu, kterou měly rozečtenou a něco málo o ní pověděly ostatním. Pak jsme šli společně do obecní knihovny, kde nám byla k dispozici paní Bortlíková a zodpověděla otázky, které nás zajímaly. Děti měly chvíli na to, aby si knihy prohlédly a přemýšlely, kterou by si rády později přečetly.

19. Březen 2018

Týden dobrých skutků proběhl ve dnech od 13. do 20.3.18. Děti se snažily každý den udělat pro druhého něco užitečného nebo pomoct. Na každý den jsme vylosovali jinou barvu a děti měly možnost se podle dané barvy obléct. Dobré skutky jsme si zapisovali a na konci někteří dostali i malou odměnu.

6. Březen 2018

Malá ukázka, jaké krásné výrobky již děti zvládnou vytvořit z keramiky.

27. Únor 2018

Dne 27.2. jsme v družině uspořádali turnaj v člověče, nezlob se. Odměnili jsme tři vítěze.

13. Únor 2018

Dne 13.2. jsme si s dětmi připravili veselý masopust s průvodem, maskami, občerstvením i hrami a tanečky.

30. Leden 2018

Na kroužku Ruční práce jsme ukončili  projekt Knihařská dílna a všichni úspěšně zvládli dodělat ručně šitou knížku. Děti z ní měly velikou radost a moc se jim knížka i s deskami  povedla. Ted den si ji odnesly domů.

23. Leden 2018

S dětmi jsme namíchali barvy do PET lahví a společně jsme malovali obrázky do sněhu, nebo si děti ozdobily své stavby z minulého týdne.

16. Leden 2018

Děti si užily radovánky ve sněhu, nechyběl ani sněhový fotbal. Soutěžili jsme o nejlépe postavený bunkr nebo sněhuláka.

9. Leden 2018

Konečně nám přišly vánoční dárky, stolní a deskové hry a děti je dostaly k novému roku. V prvním týdnu nového roku 2018 jsme si venku užili závody papírových vlaštovek.

3. Leden 2018

Na konci prosince, těsně před Vánoci jsme s dětmi v lesíku na Lipkách připravili vánoční stromy pro zvěř a ozdobili jsme je "dobrotami", které si děti přinesly z domu. Užili jsme si poslední den školy v roce 2017 společnými hrami a ochutnali jsme cukroví, které jsme si s dětmi přinesli.